R E C E N Z E   O D   N A Š I C H   Z Á K A Z N Í K Ů


TJ Lokomotiva Teplice - sportovní šerm
Náš oddíl sportovního šermu TJ Lokomotiva Teplice využívá služeb maséra Václava Krognera. Jeho odborné masérské zásahy přicházejí vždy v pravou chvíli. Díky jeho časté osobní účasti na trénincích se stává, že pomůže svým zásahem od okamžité bolesti dětem z důvodu natažení svalů nebo drobného úrazu. Děti přijdou na trénink s bolestí způsobenou při tělocviku nebo aktivitách doma a pan Krogner vždy pomůže svým odborným zásahem. Oceňujeme hlavně jeho stálý odborný zájem o studium nových metod terapií, které jsou vhodné právě pro daný sport. Účast maséra na turnajích sportovního šermu je v rámci tohoto odvětví téměř luxusem, přičemž pro teplický oddíl jde o standardní záležitost. Díky jeho osobní aktivitě a zájmu je účast na každoročním letním soustředění oddílu vyvrcholením celoroční spolupráce. Masér je v průběhu celého soustředění k dispozici pro děti i dospělé. Jeho osobní přítomnost má i nezanedbatelný přínos pro práci trenéra. Nejen že má jistotu, že o děti je odborně postaráno, jeho služby může využít i sám rehabilitaci v průběhu náročného tréninkového týdne. Masér Václav Krogner je nejen odborníkem ve svém oboru, ale je i léčitelem ducha díky jeho optimistické povaze a smyslu pro humor. A to už je jen třešinka na dortu.


Lenka Starostová
Perfektní masáž, provedená poctivě a na profesionální úrovni, v příjemném prostředí. Bolesti zad rychle ustoupily. Díky pravidelným masážím a technice tejpování zmizela i dlouhotrvající bolest zhmožděného ramene a nadloktí. Jsem velice spokojená a vím, že kdykoliv se objeví nějaký zdravotní problém, je možnost konzultace nebo domluvit si termín setkání.


Vladimíra Filipová
Zlaté ručičky. Byla jsem na masáži několikrát a budu pokračovat. Měla jsem bolesti zad a cítila se bez energie a po masáži se pokaždé cítím mnohem lépe. Skvěle si při nich odpočinu a masáže jsou opravdu poctivé.:-D


Karel Biebl
Již 2 roky využívám služeb maséra Václava Krognera. Kromě klasických masáží zad a nohou mně osobně významně pomohl při rekonvalescenci achillových pat, se kterými jsem měl dlouhodobý problém. Šlo o pravidelnou a dlouhodobou aplikaci tejpů a masáží pat. Právě tyto zásahy vedly k téměř nulové bolesti.


Aleš Fiedler
Výborná masáž jednotlivých částí těla na profesionální úrovni. Technika tejpování pomohla a zmizela i dlouhotrvající bolest zad. Jsem opravdu spokojen a vřele doporučuji.


Martin Coufal – trenér šermu 1. FC Bělá pod Bezdězem
Pana maséra Václava Krognera znám již několik let a nikdy si nenechám ujít příležitost využít jeho služeb, a to i tehdy, když zrovna nemám akutní potíže. Václav je totiž nejen vynikajícím masérem s vysoce profesionálním přístupem ke všem klientům, ale v neposlední řadě také člověkem, který je vždy dobře naladěn a svým pozitivním přístupem k životu dokáže, v dobrém slova smyslu, nakazit všechny své pacienty tak, že se k němu rádi vracejí. Kéž by byly Teplice blíže k Bělé! .NAŠI VÁŽENÍ PARTNEŘI

OBJEDNÁVKY MASÁŽÍ
+420 736 768 542

VÁCLAV KROGNER
Srbice 80
Teplice   415 01