M A S Á Ž   H O R K Ý M I   M U Š L E M I

Je naprosto luxusní procedura, která se provádí pomocí mušle neboli lastury. Mušle neboli lastury jsou vápenaté schránky mořských měkkýšů a každá je naprosto jedinečná svým vzhledem, barvou a texturou.

Mořské mušle, které používáme pro luxusní exotický rituál masáže horkými mušlemi, se vyskytují na ostrovech v jižním Pacifiku, konkrétně v oblasti Filipín. Jsou to jemně vroubkované mušle srdcovky (Acrosterigma). V této oblasti mají unikátní tvar, velikost a ucelenou strukturu. Jsou sbírány domorodci, pečlivě se opracovávají, vybrušují a leští do vysokého lesku. Mají hladký, tvrdý povrch bez pórů a jejich dotek tak působí na pokožce velmi luxusně. Po spárování a spojení z nich vzniká krásný přírodní nástroj pro masážní terapii. Do mušle se vkládá přírodní patentovaný aktivátor, který celou lasturu okamžitě zahřeje.

Samoohřívací technologie působí dlouhodobě a mušle si tak udrží příjemnou horkost po celou dobu terapie. Unikátnost masáže horkými mušlemi spočívá v síle tepla a doteku. Když se mušle zahřívají, produkují ionty vápníku, které se během masáže transportují přímo do kůže klienta. Ve spojení s přírodními oleji tak nastávají regenerační procesy, kůže má pevnější a zdravější vzhled, teplo odbourává svalovou únavu a nastává fyzická i psychická regenerace. Luxusní masáž horkými mušlemi obsahuje celkové ošetření těla a přípravu pokožky před masáží - tělové mléko, cukrový peeling, horké ručníky, masáž těla horkými mušlemi a závěrečnou péče pomocí kokosového másla. Klient je po masáži dokonale zrelaxovaný a odpočatý.
NAŠI VÁŽENÍ PARTNEŘI

OBJEDNÁVKY MASÁŽÍ
+420 736 768 542

VÁCLAV KROGNER
Srbice 80
Teplice   415 01